NIXSolutions: Тенденції розробки мобільних додатків у 2022-23 роках

Глобальний ринок мобільних додатків стабільно зростає і зараз перевищує 30 мільярдів доларів. Це ідеальний час, щоб скористатися такими передовими технологіями, як машинне навчання чи хмарні обчислення зі своїми продуктами для клієнтів на раніше недоступних ринках!

NIXSolutions

Оскільки смартфони замінюють ноутбуки, не дивно, що розробники мобільних додатків користуються великим попитом. У майбутноому в численних тенденціях розробки мобільних програм будуть присутні з різними технологіями. Однак, як і будь-яка інша можливість, використання можливості для розробки додатків вимагає від людей бути в курсі сучасних тенденцій.

Ось найкращі тенденції розробки мобільних додатків, які домінуватимуть у 2022-23 роках.

1. Інтеграція з хмарними обчислювальними службами

Оскільки мобільні пристрої мають обмежену пам’ять і сховище, важливо мати централізоване джерело даних у хмарі. Це призвело до вибуху пропозицій хмарних сервісів від таких великих компаній, як Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure, Google, IBM і Oracle, до багатьох дрібних гравців. Майже всі мобільні програми майбутнього потребують хмарного серверу для зберігання та доступу до даних і обчислювальної потужності з хмари.

Тенденція ще більше зміцнилася завдяки оголошенням від усіх основних хмарних гравців щодо пропозиції квантових обчислювальних можливостей, які допоможуть сучасним програмам майбутнього мати надзвичайно високу обчислювальну потужність, доступну за невелику частку вартості, каже JumpGrowth.

Оскільки швидкий розвиток обчислювальної потужності створює можливість аналізувати більші набори даних, це забезпечує для мобільних додатків майбутнього можливість запускати розширені алгоритми з розширеним штучним інтелектом і ML.

2. Мобільні технології 5G

Мобільний зв’язок 5G стане великою перевагою для мобільних додатків із швидшим і надійнішим з’єднанням, доступом до інформації, швидкістю Інтернету та можливістю завжди залишатися на зв’язку. У найближчі роки 5G допоможе таким додаткам, як розумні будинки та розумні міста, медичній промисловості, а також працювати з 3D-матрицями.

Плюсами технології 5G є:

  • Висока швидкість Інтернету та висока продуктивність для мереж 5g
  • Хороші та надійні з’єднання для користувачів із мобільними додатками
  • Більш надійні програми B2B для бізнес-користувачів
  • Більше обробки та передачі даних між підключеними пристроями

5G все ще є новинкою на ринку та повільно розвивається як тренд, зазначає команда NIXSolutions. З часом, коли все більше розумних пристроїв підключається через 5G, ця технологія, безсумнівно, сформує нові методи розробки мобільних додатків.

3. Beacon

Технологія Beacon є однією з найперспективніших речей у тегуванні місцезнаходження та маркетингу наближення. Маяки — це дуже маленькі бездротові передавачі, які використовують для передачі сигналу пристрої Bluetooth із низьким споживанням енергії. Він передає сигнал на інтелектуальні пристрої, які додають локації. Технологія Beacon робить зв’язок між пристроями простішим і точнішим.

Чіпи GPS на телефонах не можуть знайти інформацію про близьку відстань користувача, що створює велику проблему для програм, яким потрібен безпосередній доступ у будівлі. Маяки використовуються для тріангуляції сигналів, щоб визначити локальну присутність підключених пристроїв.

Це благо для розробки мобільних додатків майбутнього як одного з майбутніх трендів мобільних додатків. Тепер розробники можуть легко відстежувати місцезнаходження додатків/пристроїв за допомогою маяків і спілкуватися, надсилаючи повідомлення та сповіщення у додатки в межах дії цих маяків.