NIXsolutions: 7 невеликих функцій iOS 16, які ви неодмінно повинні спробувати

iOS 16, доступна з осені минулого року, приносить багато нових функцій, включаючи новий екран блокування, який добре рекламує Apple. Є також з десяток невеликих дуже практичних функцій, про які бренд мало розповідає.

На початку червня під час конференції WWDC Apple представила iOS 16 і iPadOS 16. Перша доступна з 12 вересня, другу довелося чекати до жовтня. Нові операційні системи iPhone і iPad приносять багато важливих нових функцій, таких як новий екран блокування, можливість змінювати iMessage і багатозадачну систему з кількома вікнами для планшетів бренду. У цій статті команда NIXsolutions представляє маленькі нові функції, які можуть залишитися непоміченими, але які сподобаються вам, якщо ви оновили iOS 16.

NIXsolutions

1 – Пароль Wi-Fi нарешті доступний

Через 15 років після першого iPhone Apple нарешті зрозуміла, що не всі її клієнти знають пароль Wi-Fi напам’ять.

У налаштуваннях iOS 16, коли ви вибираєте мережу, ви можете відобразити її ключ автентифікації відкритим текстом (після Face ID, Touch ID або перевірки пароля). Його можна скопіювати та вставити, щоб надіслати комусь, в кого немає пристрою Apple (між пристроями Apple спільний доступ до пароля Wi-Fi відбувається автоматично).

2 – Face ID працює в положенні лежачи

З iPhone X Apple дозволяє розблокувати смартфон, отримати доступ до безпечної програми або здійснювати оплату за допомогою системи розпізнавання обличчя Face ID. Як не дивно, сьогодні Face ID працює лише тоді, коли ви тримаєте смартфон вертикально.

З iOS 16 цей недолік нарешті зникає. iPhone 12, 13 і 14 тепер можуть розпізнавати вас, якщо ви тримаєте їх горизонтально, наприклад, під час гри або в ліжку.

3 – Криптограма вашої банківської картки нарешті збережена

Хтось може злякатися, прочитавши цей підзаголовок, але ця новинка все одно дуже корисна. Тепер, коли сайт запитує у нас дані кредитної картки, Safari може заповнити все, включаючи поле CVC (криптограма). В iOS 15 це поле завжди залишається порожнім, пише numerama.com.

4 – Результат футбольного матчу на екрані блокування

Нова функція закріплення в iOS 16 незабаром дозволить вам переглядати результат матчів в реальному часі на заблокованому екрані. У Spotlight можна шукати назву своєї улюбленої команди, щоб додати гру, яка зараз транслюється, на екран блокування. Віджет оновлюватиметься протягом матчу, з рахунком у режимі реального часу.

5 – Погода: температурні криві

Особливо добре допомагає в розпал спеки; iOS 16 дозволяє відкривати спеціальні модулі в додатку Погода. Якщо ви клацнете програму температури, тепер у вас буде доступ до кривих, що показують зміну градусів протягом дня.

6 – Тактильний відгук на клавіатурі

На Android вже кілька років можна змусити клавіатуру вібрувати, щойно натискається клавіша. Спочатку це було неприємно, але з часом стало краще завдяки появі тактильних двигунів, які покращують вібрацію та створюють враження справжнього натискання клавіші. iOS 16 дозволяє робити те саме на iPhone.

7 – Повернення заряду у відсотках

Через п’ять років після iPhone X в iOS 16 відновлено відображення відсотка заряду акумулятора. У налаштуваннях ви можете замінити індикатор батареї на цифру, що відповідає відсотку. Нижче 20% він відображається автоматично.