NIX Solutions: Що є важливим для iOS-розробників у 2022 році

Для iOS-розробників важливо знати всі нововведення. Що нового запропонує Apple, до чого необхідно придивитися і на чому зосередитися в 2022 році, розглянемо нижче.

NIX Solutions

  1. Чи варто використовувати SwiftUI одночасно з UIKit. Перший набір інструментів, зокрема SwiftUI, можна застосовувати в розробці додатків. Але бувають випадки, коли його не вдається використовувати, і тоді варто переходити на UIKit або поступово інтегрувати вже встановлений UIKit. iOS дозволяє працювати з цими інструментами навіть одночасно, якщо ви вмієте їх поєднувати. Все це дозволить прискорити процес написання програми.
  2. Архітектура додатків. Для iOS-розробників-початківців рекомендується детально вивчити одну конкретну архітектуру програми. Але при цьому необхідно розібратися, за яким принципом побудований кожен тип архітектури: поділ функціональності, як структурувати компоненти. Розібравшись у цих нюансах, вам надалі легко писати код, потім його тестувати.
  3. Модель Async-Await. Впроваджуючи модель Async-Await, Apple пропонує нову систему паралелізму. Ця тема цікава та потребує вивчення.
  4. Core Data. Для цього фреймворку Apple додав SwiftUI в iOS 15. У старіших версіях також використовується оновлення Core Data. Поки що про заміну цього фреймворку говорити рано, швидше за все залишиться Core Data і додасться зручніший API. Core Data легко інтегрується із інструментом SwiftUI.
  5. Доступність. Зазвичай її розробники роблять в останню чергу або ж зовсім її не розглядають. Однак, тут може виникнути проблема – ваш додаток буде недоступним. Цим питанням важливо займатися більш детально, аби розроблена вами програма була доступною для максимальної кількості користувачів.

Для iOS-розробників необхідно глибоко вивчити інструменти Apple. В IT-команді NIX Solutions можна пройти навчання за програмою iOS розробки. Завдяки цьому курсу ви зможете детально вивчити середовище розробки програмного забезпечення під iOS, а також інтегровані допоміжні утиліти, ознайомтеся з принципами та підходами розробки мобільних додатків на iOS-платформі. Отримані знання можна закріпити практично.

Кожен програміст у своїй роботі стикається з багатопоточністю та конкурентним виконанням. Тому показником технічної грамотності буде знання основних концепцій, які ви отримаєте на курсі. Детальніше ознайомитись із програмою навчання моно на сторінці NIX Solutions reviews.